KONST / Litografier / Färglitografi 3251553
nr 325 1553
Färglitografi
sign. segelbåtar, 171/250, 40x55
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 augusti 2004
29/8 19:40:53
30/8 15:48:50
Signe Persson-Melin (f. 1925)